ul. Pasieka 36A (róg Słowiańskiej), Poznań

Gabinet Stomatologiczny

LaserPlus Stomatologia
ul. Pasieka 36A (róg Słowiańskiej)
tel: 61 826 99 26 725 555 661

Nowy laser w naszym gabinecie

LasotronixSzanowni Państwo dla Waszego komfortu i zwiększenia zakresu usług, zaopatrzyliśmy nasz gabinet w najnowszy laser firmy Lasotronix model Smart Pro. Laser Smart Pro dysponuje trzema uzupełniającymi się długościami fal 405 nm, 635 nm oraz 980 nm dzięki temu możemy objąć pacjenta opieką od diagnostyki przez terapię do opieki pozabiegowej.

405 nm - jest to laser emitujący światło fioletowe, dzięki któremu możemy diagnozować zmiany na błonie śluzowej oraz wykrywać ogniska bytowania bakterii.

980 nm - to laser działający w podczerwieni, służy do cięcia tkanek np. podcinania wędzidełka u dzieci, korekty dziąsła (np. przy ósemkach)

Używamy go również do profesjonalnego wybielania zębów. Zabieg ten jest bezbolesny i trwa krócej niż znane już wybielanie przy pomocy lampy. Żel stosowany w tej metodzie jest zdecydowanie skuteczniejszy, a efekt trwalszy.

635 nm - to laser emitujący widzialne światło czerwone służące do naprawy i odnowy komórek z działaniem przeciwbólowym, przeciwobrzękowym i regeneracyjnym.

Stosujemy przy zapaleniu dziąseł, nadwrażliwości zębów, zapaleniu zębodołu itp.